Sarah 3

Skingood – Porady dietetyka

Nasz ekspert ds. żywienia

Najważniejsze dla nas jest dostarczanie Wam wysokiej jakości produktów oraz edukacyjnych i wartościowych treści na naszych mediach społecznościowych. Aby stale poszerzać naszą wiedzę i doświadczenie, korzystamy ze wsparcia certyfikowanego eksperta ds. żywienia Sarah Köbele-Strauss!

Sarah jest dietetykiem i ekspertem w dziedzinie żywienia i zdrowia jelit. Od ponad 15 lat towarzyszy ludziom na całym świecie w ich drodze do lepszego samopoczucia i jakości życia. Sarah specjalizuje się w tematyce jelit, ponieważ mają one ogromny wpływ na zdrowie i psychikę.

Sarah 4mobileonly

Odżywianie odgrywa kluczową rolę

„Każdy ma swoje ulubione kremy do pielęgnacji skóry i ulubione sposoby dbania o samopoczucie. Czy wiedziałaś jednak, że promienna skóra, piękne włosy i dobry nastrój biorą się z wewnątrz? Jedzenie, które spożywasz, jest paliwem dla Twojego organizmu, dostarczającym niezbędnych składników odżywczych, których Twoje komórki potrzebują do odnowy i prawidłowego funkcjonowania. Są to te same komórki, które są budulcem skóry i nadają jej zdrowego wyglądu.”

Sarah

Sarah 2
Sarah 1

Skingood x Sarah

Wreszcie, dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, Sarah nie tylko wspiera nas w ulepszaniu i rozwoju naszych produktów, ale także regularnie tworzy treści na naszych mediach społecznościowych, aby dostarczyć Wam – naszej społeczności – przydatnych informacji, wskazówek, oraz pomysłów na wspaniałe przepisy.

www.bioma-balance.com
IG : bioma_balance

Oczekuj wielu nowych, ekscytujących tematów i postów na temat żywienia i zdrowia jelit!

Więcej treści na temat odżywiania