Odstąpienie od umowy

Informacje dotyczące odstąpienia od umowy

Odstąpienie od umowy

Za Konsumenta/Kupującego uważa się osobę fizyczną dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

Prawo odstąpienia od umowy

Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość bez konieczności podawania jakiejkolwiek przyczyny. Czas na poinformowanie Sprzedającego przez Kupującego o zamiarze odstąpienia od umowy wynosi 14 dni kalendarzowych, liczonych od momentu odbioru/nabycia towaru.

W tym czasie Kupujący jest zobowiązany przesłać na adres e-mail Sprzedającego oświadczenie dotyczące odstąpienia od umowy.

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy dostępny jest poniżej.

Przykładowy wzór odstąpienia od umowy

Jeśli chcesz odstąpić od umowy, wypełnij poniższy wzór i prześlij go za pomocą za pomocą formularza kontaktowego, wybierając “zwrot produktu”. Podaj nam także numer zamówienia oraz przesyłki zwrotnej, abyśmy mogli śledzić Twoją paczkę:

Niniejszym oświadczam, że odstępuję od zawartej na odległość umowy kupna-sprzedaży.

  • Data złożenia zamówienia:
  • Data otrzymania produktów:
  • Dane osobowe Kupującego:
  • Adres korespondencyjny Kupującego:
  • Czytelny podpis Kupującego:
  • Data:

Następstwa odstąpienia od umowy

W terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy Sprzedający zobowiązany jest zwrócić Kupującemu dokonanej przez niego płatności, w tym kosztów dostarczenia towaru. Sprzedający oświadcza, iż jest uprawniony do wstrzymania się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta z tytułu umowy sprzedaży w przypadku jego odstąpienia od umowy, do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Kupującego dowodu odesłania towaru skierowanego na adres poczty elektronicznej. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Wygaśnięcie prawa do zwrotu

Odstąpienie od umowy wygasa przedwcześnie, gdy:

  • produkty, ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, nie nadają się do zwrotu;
  • produkty, ze względu na swój kształt i formę, uległy zmieszaniu podczas transportu.

Należy pamiętać, że możemy zwrócić pieniądze tylko za nieotwarte produkty!

Aby otrzymać pełen zwrot pieniędzy za zamówienie, należy zwrócić wszystkie zamówione produkty, włącznie z bezpłatnymi gratisami (jeśli takie otrzymałaś). Jeśli dokonasz zwrotu części produktów, zwrot kosztów również będzie dokonany częściowo.

Gwarancja zwrotu pieniędzy
Gwaracja zwrotu pieniędzy dotyczy tylko produktów zakupionych w ramach naszej 60-dniowej akcji gwarancji zwrotu pieniędzy w okresie od 09.08.2021 do 15.08.2021.
Jeśli zamówiłaś_eś produkt Skingood Garden w naszym sklepie internetowym i stwierdziłaś_eś, że nie jesteś zadowolona_y, masz 60 dni, aby zażądać pełnego zwrotu pieniędzy.

Jeśli zakupiłaś_eś produkt pomiędzy 09.08.2021 a 15.08.2021 i życzysz sobie zwrotu pieniędzy, ponieważ nie jesteś zadowolona_y, wykonaj poniższe kroki:
Krok 1: Napisz do naszego działu obsługi klienta za pomocą tego formularza i wybierz opcję „(1 d)- Gwarancja satysfakcji 60 dni – Skingood Garden”: https://www.skingood.pl/kontakt/
Krok 2: Nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą i wyśle Ci kwestionariusz, który musisz wypełnić i odesłać wraz ze zdjęciem otwartego produktu (produkt nie może być pusty).
Krok 3: Po otrzymaniu i przejrzeniu kwestionariusza i zdjęcia, rozpoczniemy proces zwrotu pieniędzy.

W jaki sposób zwrócić paczkę?

Wybierz swój kraj z listy poniżej, aby utworzyć opłaconą etykietę zwrotną wraz z numerem zamówienia (numerem zlecenia) i adresem. Wydrukuj ją poprzez portal DHL i udaj się do najbliższego punktu przewoźnika, który dostarczył zamówienie, aby wysłać paczkę. Nazwa przewoźnika pojawi się na wydrukowanej etykiecie. Twój zwrot zostanie przetworzony w ciągu około 14 dni roboczych.

Jeżeli Twój kraj dostawy nie znajduje się na powyższej liście, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta aby zaaranżować zwrot.