ROZWIŃ SWÓJ OGRÓD!

Jaki wpływ ma na Ciebie przebywanie na łonie natury?

Ci, którzy zanurzają się w naturze, robią coś dla swojego zdrowia. Nawet krótki spacer na łonie natury wzmacnia nasz układ odpornościowy, redukuje stres i pozwala nam odetchnąć. Odpoczynek w naturze jest ukojeniem dla ciała, duszy i umysłu, szczególnie w erze technologii. Znajdź czas dla siebie, wyjdź na łono natury i przynieś jej kawałek do swojego domu!

TWOJA DROGA DO SZCZĘŚCIA

Skingood Garten Basil
Skingood Garten Basil

JAK ROZPOCZĄĆ DOMOWE OGRODNICTWO:

Nie potrzebujesz wiele by zasiać bazylię. Jedyne co Ci się przyda to mała doniczka, ziemia do sadzenia oraz woda.

Skingood Icon Step Basil01

Napełnij doniczkę ziemią tak, by zmieściły się dwa palce od górnej krawędzi.

Skingood Icon Step Basil02

Otwórz opakowanie z nasionami i wsyp do doniczki. Następnie przykryj nasiona niewielką ilością gleby i podlej.

Skingood Icon Step Basil03

Najlepiej umieścić doniczkę na parapecie, gdzie będzie miała dostęp do dziennego światła, które wpływa dobrze na wszystkich.

Skingood Icon Step Basil04

A teraz czas na herbatę! Rozsiądź się wygodnie i obserwuj jak Twoja roślina się rozwija. Podziel się rezultatem z innymi używając hashtagu: #skingoodgardening

PORADY DOTYCZĄCE PIELĘGNACJI

Podobnie jak Twoja skóra, bazylia potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Dostarczaj jej wody regularnie, co 3 dni. Pierwsze kiełki zaczną się pojawiać po 10-14 dniach. Całkowity rozwój rośliny zajmuje do 6 tygodni. To wystarczająco dużo czasu by z czułością zadbać zarówno o roślinkę jak i o siebie by później cieszyć się z obu rezultatów.

DLACZEGO AKURAT BAZYLIA?

Uważamy, że bazylia to superfood, który nie zyskał sławy, na którą w pełni zasługuje. Czy wiesz, że bazylia posiada zdolności lecznicze? Posiada także zdolności bakteriobójcze, przeciwzapalne a także redukuje stres. Swoją siłą bazylia wpływa kojąco na migreny a także bóle menstruacyjne – super produkt dla super kobiet.

Kiedy borykasz się z brakiem apetytu, problemem z zaśnięciem lub bólem brzucha wystarczy zerwać kilka listków bazylii, zalać je gorącą wodą i wypić. Magiczny napój z magicznego ogrodu, o wielkiej sile.

Skingood Illustra Basil Right L1
Skingood Illustra Basil Left L
Skingood Illustra Basil Right L1
Skingood Illustra Basil Left L1
Skingood Illustra Basil Top L
Skingood Illustra Basil Right S

BAZYLIA PO GODZINACH

Skingood Garten How Basil Up 4x3

Najpierw praca a później przyjemności! Czas nagrodzić się za wytrwałe ogrodnictwo z Virgin Basil Smash.

Będziesz potrzebować:

 • 10-15 listków bazylii
 • 20ml soku z limonki
 • 20ml syropu cukrowego
 • 60ml toniku
 • Kostki lodu
 • Tłuczek barmański

 

Za pomocą tłuczka barmańskiego dokładnie utrzyj liście bazylii i syrop cukrowy, aby aromat bazylii mógł jak najlepiej przeniknąć. Jednak nie zetrzyj zbyt drobno, w przeciwnym razie bazylia może stracić świeżą nutę. Następnie dodaj sok z limonki, tonik i około 3 kostek lodu i wszystko dobrze wymieszaj. Jeśli chcesz nadać Basil ​​Smash’owi lekkiego kopa, zalecamy zastrzyk piwem korzennym, który nada napojowi aromatu.

Oto mała wskazówka do zbioru: liście bazylii rosną parami, więc kiedy przyjdzie czas, użyj nożyczek aby wyciąć jeden do dwóch milimetrów nad parą liści. W ten sposób roślina zachowa świeżość i zostanie z nami na dłużej.

Najpierw praca a później przyjemności! Czas nagrodzić się za wytrwałe ogrodnictwo z Virgin Basil Smash.

Będziesz potrzebować:

 • 10-15 listków bazylii
 • 20ml soku z limonki
 • 20ml syropu cukrowego
 • 60ml toniku
 • Kostki lodu
 • Tłuczek

Za pomocą tłuczka dokładnie zetrzyj liście bazylii i syrop cukrowy, aby aromat bazylii mógł się najlepiej rozwinąć. Jednak nie rób tego zbyt mocno, w przeciwnym razie bazylia może stracić świeżą nutę. Następnie dodaj sok z limonki, tonik i około 3 kostek lodu i wszystko dobrze wymieszaj.
Jeśli chcesz dać Basil ​​Smashowi lekkiego kopa, zalecamy zastrzyk piwem korzennym, który nada aromatu do napoju.

Oto mała wskazówka do zbioru: liście bazylii rosną parami, więc kiedy przyjdzie czas, użyj nożyczek, aby wyciąć jeden do dwóch milimetrów nad parą liści. W ten sposób roślina może nie tylko nadal pilnie rosnąć, ale nawet rozgałęziać się i, podobnie jak odświeżona cera, wytrzyma dłużej.